بازارهای داخلی

فوری؛ آغاز ثبت نام لاماری ایما مهر ۱۴۰۲

شرکت آرین پارس شرایط ثبت نام لاماری ایما را اعلام کرده است. طبق این اطلاعیه لاماری در ۵ رنگ و طی ۹۰ روز به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

شرایط ثبت نام لاماری ایما مهر ۱۴۰۲ 

بر اساس جدیدترین دور ثبت نام لاماری در مهرماه امسال، این خودروی چینی پرفروش با قیمت نمایندگی یعنی یک میلیاردو۴۳۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. متقاضیان ثبت نام خودروی چینی لاماری می‌تواند این محصول را در رنگ‌های  سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز تحویل بگیرند. هرکد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. برخورداری از گواهینامه رانندگی معتبرو ارائه آن در زمان ثبت نام الزامی است.

فوری؛ آغاز ثبت نام لاماری ایما مهر ۱۴۰۲ / تحویل ۹۰ روزه + لینک

سایت ثبت نام لاماری ایما مهر ۱۴۰۲ 

متقاضیان خرید لاماری به قیمت نمایندگی میتوانند به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام لاماری به آدرس اینترنتی https://sales.lamari.ir/ مراجعه کنند.

زمان ثبت نام لاماری

فروش فوق العاده لاماری به قیمت قطعی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ لغایت پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ادامه خواهد داشت.

ثبت نام لاماری برای چه کسانی است؟

به استحضار متقاضیان محترم نوبت دوم پاییز ۱۴۰۲ و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند؛ پیرو پیش ثبت نام لاماری در سامانه یکپارچه عرضه خودرو، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان این دسته از متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

اطلاعات مورد نیاز متقاضی در زمان ثبت نام اینترنتی لاماری

اطلاعات هویتی

کد پستی و آدرس دقیق و منطقه شهرداری محل سکونت

شماره تلفن ثابت و تلفن همراه متقاضی

ثبت شماره شبا و شماره حساب به همراه نام بانک و کد شعبه مربوط به نام متقاضی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا