اقتصادی

قیمت خودرو در هفته پایانی مهر

 در حالی که هفته گذشته با جهش قیمت ارز و و همچنین تداوم بلاتکلیفی واردات خودرو موج افزایش قیمت شدیدی در بازار شروع شده بود، این هفته افزایش قیمت اندکی تعدیل شد. با وجود تعدیل موج افزایش قیمت ها کارشناسان بازار خودرو بر این باورند که روند افزایش قیمت ها هرچند خفیف‌تر ادامه دار خواهد بود.

قیمت ایران خودرو 

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که در هفته گذشته در موج افزایش قیمت ها وارد کانال ۳۰۰ میلیون تومان شد این هفته نیز در حالی که موج افزایش قیمت ها اندکی تعدیل شده بود، ۵ میلیون تومان افزایش به ثبت رساند و در نتیجه این افزایش قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۳۱۰ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز شرایط مشابهی با قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تجربه می کند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در این هفته با افزایش ۴ میلیون تومانی به ۳۷۴ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پاناروما در این هفته رکورددار افزایش قیمت بود. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما با ۱۰ میلیون تومان افزایش به ۶۰۰ میلیون تومان رسید. 

قیمت گروه محصولات تارا نیز در این هفته افزایش داشت. قیمت تارا دستی با ۵ میلیون افزایش به ۴۴۰ میلیون تومان رسید و نسخه اتوماتیک همه ۵ میلیون تومان افزایش به ثبت رساند و وارد کانال ۶۰۰ میلیون تومان شد. قیمت تارا اتوماتیک در بازار این هفته ۶۰۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت ایران خودرو

قیمت سایپا

قیمت کوییک معمولی در این هفته با ثبت افزایش ۳ میلیون تومانی به ۲۰۸ میلیون تومان رسید.

قیمت کوییک R هم در این هفته با ثبت افزایش ۵ میلیون تومانی از قیمت ۲۱۲ میلیون تومان هفته گذشته ۲۱۷ میلیون تومان رسید.

قیمت سایپا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا