مسکن

آپارتمان های ۱۵۰ متری شمال تهران چند؟

شمال تهران به علت آب و هوای خوب و لوکس بودن خانه‌ها و همچنین دسترسی گسترده به مراکز تفریحی، آموزشی و پزشکی، جزو مناطقی به شمار می‌رود که مورد نظر سرمایه‌گذاران و خریدارانی است که به دنبال خانه‌های لوکس در پایتخت هستند. در این گزارش خانه‌های ۱۵۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما کمک کنیم. 

اگر قصد سرمایه‌گذاری در شمال تهران را دارید می‌توانید واحد آپارتمانی ۱۴۰ متری در تجریش که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد را معادل ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

میتوانید واحدی ۱۴۶ متری در محمودیه درحالی که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد را با بودجه‌ای معادل ۱۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۵ ساله در ولنجک با متراژ ۱۴۸ متر و ۳ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

نوشته های مشابه

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۴۸ متری در زعفرانیه درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد به سرمایه‌ای معادل ۱۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین اگر سرمایه کمتری برای خرید خانه در اختیار دارید می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۱۴۳ متر و ۲ اتاق خواب را معادل ۱۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۹ ساله در فرمانیه با متراژ ۱۴۰ متر و ۲ اتاق خواب، لازم است مبلغی بالغ‌بر ۱۸ میلیارد تومان پرداخت کنید.

واحد آپارتمانی ۱۵۰ متری در الهیه درحالی که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد، در روزهای گذشته با ارزشی معادل ۲۵ میلیارد تومان به فروش رسیده است. همچنین واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۱۴۰ متر و سنی حدود ۱۱ سال را میتوان با سرمایه‌ای حدود ۱۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کرد‌. این واحد ۲ خوابه است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۱۵۰ متری شمال تهران چند؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا