مسکن

آپارتمان های ۱۰۰ متری شرق تهران چند؟

 انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. خصوصا در سال‌های اخیر با تبدیل شدن زمین و مسکن به یک کالای سرمایه‌ای، این دغدغه مهم‌تر هم شده است، در این گزارش به بررسی واحد های ۱۰۰ متری شرق تهران پرداخته‌ایم. 

واحد آپارتمانی ۹۸ متری در مجیدیه که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، ارزشی معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در نارمک را دارید، می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی نوساز دیگر در همین منطقه با متراژ مشابه و ۲ اتاق خواب، معادل ۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، می‌توانید واحدی ۹۷ متری که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را در محله نیرو‌هوایی خریداری کنید.

نوشته های مشابه

برای خرید واحدی نوساز در پیروزی با متراژ ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب لازم است مبلغی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

اگر متقاضی خرید واحدی ۱۰۰ متری در محله تهران‌نو هستید، می‌توانید واحد آپارتمانی ۱۶ ساله و ۲ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحدی نوساز در تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب به بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. و همینطور واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب، با توجه به نوساز بودن ملک قیمتی معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۱۰۰ متری شرق تهران چند؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا