اقتصادی

کاهش ۱۰۰ هزارتومانی قیمت سکه امامی

 به این ترتیب سکه امامی تا این لحظه ۱۵ میلیون و ۵۷ هزار تومان قیمت خورده است که نسبت به آخرین قیمت معاملاتی روز شنبه معادل ۱۵ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان کاهش حدود ۱۰۰ هزار تومانی را ثبت کرده است.

همچنین نیم سکه در این ساعت از معاملات با قیمت ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به آخرین قیمت روز شنبه معادل ۸ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان ، حدود ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

ربع سکه نیز با قیمت ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان ثبت شده که در مقایسه با قیمت روز معاملاتی شنبه  معادل ۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان ، حدود ۳۰ هزارتومان کاهش قیمت داشته است.

هر سکه گرمی نیز ۳میلیون و ۱۰۰هزار تومان قیمت خورده که در مقایسه با نرخ روز گذشته ۱۰۰هزارتومان افزایش داشته است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی ۲ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان، نیم سکه، یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان، ربع سکه، ۲میلیون و ۱۸ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

اقتصاد آنلاین – صبا نوبری؛ کانون صرافان در معاملات امروز صبح قیمت دلار را ۲۸ هزار و ۵۴۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۷۶۸تومان برای فروش قیمت گذاری کرده که نسبت به روز شنبه معادل ۲۸ هزار و ۴۴۹ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۸۵۰تومان برای فروش افزایش حدود ۱۰۰تومانی را ثبت کرده است.

یورو نیز در صرافی‌ها ۲۹ هزار و ۳۹۲ برای خرید ۲۹هزار و ۷۴۰ تومان برای فروش قیمت خورده است که نسبت به روز شنبه معادل ۲۹ هزار و ۴۵۷ برای خرید ۲۹هزار و ۸۷۸ تومان برای فروش حدود ۱۰۰ تومان کاهش را ثبت کرده است.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۹۱۹ برای فروش و ۲۷ هزار و ۶۴۲ تومان برای خرید معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز شنبه آن معادل ۲۷ هزار و ۸۹۹تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۶۲۲ تومان برای خرید اندکی افزایش یافته است.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۸۱۰ برای فروش و ۲۸ هزار و ۵۲۳ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز گذشته اندکی افزایش یافته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا