ارز دیجیتال

رکورد موجودی بیت کوین هولدرهای بلند مدت

در حال حاضر دارندگان یا همان هولدرهای بلندمدت در بازار رمز ارزها، ۱۲,۷۱۱,۳۸۵ بیت کوین در اختیار دارند و طی ۳۰ روز اخیر نیز ۴۶۰,۰۷۸ بیت کوین دیگر انباشت کرده‌اند.

به نقل از BitcoinMagzine، موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافته است و روند انباشت و ذخیره این رمزارز بدون توقف ادامه دارد.

موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین (سالانه)

موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین
موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین

موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰، رکورد ۱۲,۶۵۶,۰۹۲ کوین را ثبت کرده است و طی ۴ ماه پس از این تاریخ، به دلیل ورود سرمایه‌های جدید به بازار بیت کوین، این مقدار به تدریج کاهش یافت

موجودی هولدرهای بلندمدت بیت کوین در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۱ به کمترین سطح خود یعنی ۱۰,۹۰۳,۴۵۹ بیت کوین رسید و سپس به طور مستمر افزایش یافت و پس از نقد شدن گسترده بازار در ماه می، این مقدار با رشد شدید همراه شد. با توجه به کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از نصف رکورد قیمت خود، افراد حاضر در بازار دست به کار شدند و با سرعت زیادی شروع به انباشت این رمزارز کردند. در حال حاضر دارندگان بلندمدت، ۱۲,۷۱۱,۳۸۵ بیت کوین در اختیار دارند و طی ۳۰ روز گذشته نیز ۴۶۰,۰۷۸ بیت کوین انباشت کرده‌اند.

تغییرات موقعیت هولدرهای بیت کوین

از لحاظ درصد موجودی در گردش که در اختیار هولدرهای بلندمدت و کوتاه‌مدت است، می‌توان گفت که دارندگان بلندمدت کاملا برتر هستند. طی اصلاحیه‌ها یا دوران عدم نوسان قیمت طی دهه گذشته، هولدرهای بلندمدت با انباشت موجودی در گردش، اوضاع را به نفع خود تغییر داده‌اند و در نتیجه توانسته‌اند قیمت این رمزارز را کنترل کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا