ارز دیجیتال

ایلان ماسک: تسلا به پذیرش بیت کوین ادامه خواهد داد!

با توجه به رویه موجود در مسیر انرژی‌های تجدیدپذیر، چشم‌انداز ایلان ماسک در خصوص استفاده از انرژی توسط بیت کوین تغییر کرده است. طبق گفته ایلان ماسک، پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت.

 و به نقل از Cryptopotato، ایلان ماسک و جک دورسی سرانجام امروز در همایش The B Word به صورت رودررو درباره بیت کوین صحبت کردند. این گفتگو که کتی وود نیز به آن ملحق شد از تمام جهات نظیر استفاده از انرژی توسط بیت کوین، مثبت بود و ایلان ماسک نیز گفت اکنون درباره این رمزارز خوش‌بین‌تر است.

این سه فرد صحبت خود را با این موضوع شروع کردند که چه چیزی باعث شده است به بیت کوین علاقمند شوند. ایلان معتقد بوده است که بیت کوین یک بهبود و ارتقا برای سیستم اطلاعات است و از اقتصاد نیز پشتیبانی می‌کند.

در خصوص مقیاس‌پذیری، ماسک تایید کرد که اگرچه حجم بلاک بیشتر را می‌پسندد، اما معتقد است که لایه دومی نظیر لایتنینگ که به طور خوب پیاده‌سازی شود، بیت کوین را مقیاس‌پذیرتر می‌کند و باعث می‌شود به ارز اول جهان تبدیل شود.

در خصوص استفاده از انرژی، ایلان دلیل اصلی توقف پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا را مجددا توضیح داد و به افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی توسط بیت کوین اشاره کرد.

هرچند، وی اکنون گفته است که استخراج بیت کوین به دلیل تعطیل شدن کارخانه‌های ذغال سنگ در کشور چین به سمت استفاده از انرژی تجدیدپذیر پیش می‌رود. وی در صدد بررسی دقیق‌تری است تا مطمئن شود که بیش از ۵۰ درصد انرژی استفاده‌شده توسط بیت کوین از منابع تجدیدپذیر است و این رویه ادامه می‌یابد. وی در ادامه گفت که احتمالا پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت. ماسک در این خصوص گفت:

من به این موضوع معتقد هستم که انرژی تجدیدپذیر در بلندمدت، ارزانترین نوع انرژی است اما این موضوع طی یک شب رخ نخواهد داد. اما تا زمانی که رویه بلندمدتی به سمت استفاده از انرژی تجدیدپذیر وجود داشته باشد، تسلا می‌تواند از بیت کوین پشتیبانی کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا