ارز دیجیتال

ریزش قیمت دوج کوین پس از تصادف اتومبیل حامی Doge

روز گذشته یکی از اتومبیل‌های مسابقه‌ای که طرح دوج کوین را روی ماشین خود به نمایش گذاشته بود به صورت نمایشی از خط پایان عبور کرد و پس از آن به دیوار کناری برخورد کرد. پس از این اتفاق قیمت DOGE با ریزش همراه شد.

خودرو شرکت‌کننده در مسابقات اتومبیلرانی نسکار (NASCAR) که طرح دوجکوین را روی کاپوت ماشین نصب کرده بود با حادثه روبرو شد. استفان پارسونز راننده خودرو شورلت کامارو تزئین شده با عکس دوج کوین در دور ۷۰ این مسابقات ماشین را به دیوار کناری مسیر مسابقات کوبید.

هشتگ Dogecar در رابطه با حادثه تصادف او در ۱۹ ژوئن به یکی از داغ‌ترین هشتگ‌های توییتر تبدیل شده است. عکس ماشین مسابقه شماره ۹۹ با تصویر سگ معروف شیبا اینو که نماد دوج کوین است به سرعت و با علاقه زیاد توسط طرفداران این ارز دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

اگرچه بعد از این سانحه دوج‌کار آخرین خودرویی بود که مسابقه را تمام کرد، با این حال طرفداران دوج کوین از پوشش خبری این حادثه راضی بودند.

میم کوین DOGE نیز نتوانست آخر هفته خوبی را تجربه کند. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت دوج کوین از حدود ۰.۲۹ دلار با ۱۳٪ کاهش تا ۰.۲۵ دلار سقوط کرده است. این میم کوین در ۷ روز گذشته حدود ۲۰٪ کاهش قیمت داشته است و از بالاترین قیمت خود در تاریخ ۸ می تا این لحظه بیش از ۶۵٪ سقوط کرده است.

البته این مسابقه اولین حضور تصویر کارتونی سگ معروف دوج کوین در مسابقات NASCAR نبوده است. در سال ۲۰۱۴ معادل ۵۵۰۰۰ دلار دوج کوین در شبکه اجتماعی ردیت برای راننده‌ای به نام جاش وایز برای شرکت در مسابقات اتومبیلرانی جمع‌آوری شد. او در این مسابقه راننده اتومبیل شماره ۹۸ بود که با طرح دوج کوین در این مسابقات وارد شد.

قرارداد اسپانسر این ماشین در این دوره مسابقات در اوایل مارس اعلام شد. پدر استفان پارسون مالک تیم مسابقاتی بوده است که در سال ۲۰۱۴ با اسپانسری دوج کوین در مسابقات شرکت داده شده بود. استفان پارسون پس از مسابقه دیروز اعلام کرد:

من افتخار می‌کنم که این فرصت را داشته‌ام با طرحی که حامی تیم مسابقات پدرم بوده است در مسابقه شرکت کرده‌ام.

در خبری مرتبط با مسابقات اتومبیلرانی آمده است که لاندن کاسیل راننده مسابقات Xfinity در قراردادش با حامی مسابقات توافق کرده است که بخشی از دستمزدش را به صورت بیت کوین و لایت کوین دریافت کند. حامی مسابقات او یک بروکر ارز دیجیتال به نام Voyager است.

Voyager یک قرارداد ۱۹ ساله با کاسیل منعقد کرده است که بر اساس آن تمام مبلغ قرارداد به صورت سبدی از ارزهای دیجیتال متنوع به او پرداخت می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا