ارز دیجیتال

پالیگان اطلاعات بلاک چین خود را وارد گوگل کلود می‌کند

پلتفرم پالیگان (Polygon) مجموعه اطلاعات بلاک چین خود را وارد BigQuery گوگل می‌کند تا اطلاعات درون زنجیره‌ای دقیق را برای پروتکل خود فراهم سازد.

پالیگان که یکی از راهکارهای لایه دوم اتریوم است و قبلاً به اسم شبکه متیک شناخته می شد، امروز اعلام کرد که اطلاعات بلاک چین خود را وارد گوگل کلود (Google Cloud) خواهد کرد.

پلتفرم پالیگان در صدد آن است تا شناخت و اطلاعات بهتری از بلاک چین خود را به توسعه‌دهندگان، تحلیلگران اطلاعات و افراد علاقمند به ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

پلتفرم BigQuery گوگل تضمین می‌کند که تحلیل‌های دقیق اطلاعات درون زنجیره‌ای پالیگان با استفاده از پلتفرم گوگل کلود، به صورت منظم و ساده‌ای انجام می‌شود.

گوگل کلود مجموعه‌ای از سرویس‌های رایانش ابری است که در زیرساخت‌های مشابه با محصولاتی نظیر جی‌میل، گوگل سرچ و سایر موارد اجرا می‌شود. از طرف دیگر، BigQuery یک منبع اطلاعات به شدت مقیاس‌پذیر و بدون سرور است که بر بستر گوگل کلود قرار دارد.

با فهرست شدن اطلاعات پالیگان در گوگل کلود، فرصت‌های جدیدی نظیر نظارت بر کارمزد گس پالیگان، نظارت بر قراردادهای هوشمند، تحلیل‌های چند زنجیره‌ای SDK ها، ورود و استفاده از سیستم‌های پردازش سوابق امور مالی سنتی شناسایی توکن‌ها، قراردادها و برنامه‌های غیرمتمرکز فعال بر بستر پلتفرم پالیگان و حسابرسی دقیق امکان‌پذیر می‌شود.

اوایل هفته جاری، پلتفرم پالیگان اولین نسخه شبکه SDK خود را عرضه کرد تا به توسعه‌دهندگان امکان‌دهد که با استفاده از ماشین مجازی اتریوم به اجرای زنجیره‌های تحت پشتیبانی اتریوم بپردازند. این موضوع، شروع انتقال اتریوم به اکوسیستم چند زنجیره‌ای را به همراه دارد.

همانطور که گفته شد، BigQuery یک منبع اطلاعاتی است که به عنوان ایندکسر (Indexer) عمل می‌کند و تحلیل منسجم اطلاعات را امکان‌پذیر می‌سازد. این تحلیل را می‌توان در چندین بلاک چین انجام داد و به مقایسه شبکه‌های مختلف یا رصد توکن‌های تعامل‌پذیر پرداخت.

گفتنی است پلتفرم پالیگان اخیرا از جانب مارک کیوبان شاهد سرمایه‌گذاری بوده است که مقدار آن تاکنون اعلام نشده است.

تیم پالیگان در این خصوص گفت:

ما به شدت هیجان‌زده‌ایم که بگوییم مراحل ورود و یکپارچه‌سازی اطلاعات پالیگان در BigQuery به پایان رسیده است. این موضوع بدان معنا است که می‌توانید اطلاعات پالیگان را از گوگل کلود درخواست کنید، تحلیل‌های مختلف را انجام دهید و با استفاده از پلتفرم BigQuery پیش‌بینی‌ و نگرش‌های خود را داشته باشید. بلاک چین‌ها از غنی‌ترین منابع اطلاعات معتبر هستند و اقدام اخیر، گام بزرگی در مسیر بهبود دسترسی توسعه‌دهندگان به اطلاعات پالیگان و کمک به تحلیلگران است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا