ارز دیجیتال

امکان برداشت ارز دیجیتال به کیف پول‌های دیگر از طریق پی پال

پی‌پال غول پرداخت‌های اینترنتی در ۲۶ می (۵ خرداد) اعلام کرد امکان برداشت ارز دیجیتال از این پلتفرم و انتقال آن به سایر کیف پول‌ها را فراهم می‌آورد. تا قبل از این کاربران تنها می‌توانستند با استفاده از امکانات PayPal، تنها خرید و فروش رمزارزها را انجام دهند.

خوزه فرناندز ده پونته معاون بخش بلاکچین و ارزهای دیجیتال در پی‌پال، در یک کنفرانس با موضوع رمزارزها عنوان کرد فراهم آوردن تمام قابلیت‌ها، اولویت دارد. او در اینباره عنوان کرد:

ما می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد این قابلیت را گسترش دهیم و به کاربران‌مان اجازه دهیم به هر روشی که تمایل دارند پرداخت‌های خود را انجام دهند. آنها می‌خواهند ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم ما بگذارند تا از آن برای پرداخت‌هایشان استفاده کنند، و ما نیز می‌خواهیم این امکان را فراهم کنیم که هر زمان لازم داشتند بتوانند رمزارزهایشان را به هر مقصدی که خواستند ارسال کنند.

پونته روز مشخصی را برای این آپدیت اعلام نکرد. اگر تغییرات قبلی مشکلی نداشته باشند، این آپدیت نیز باید چند ماه دیگر عرضه شود.

او در پاسخ به سوالاتی در مورد استیبل کوین شرکت پی‌پال عنوان کرد که برای پرداختن به این موضوع، بسیار زود است. با این حال او به این قضیه نیز اشاره کرد که استیبل کوین‌ها و رمزارزهای بانک مرکزی می‌توانند در کنار یکدیگر وجود داشته باشند.

موضوع استیبل کوین‌ها بحثی است که در بین مراجع قانون‌گذار و فعالان حوزه کریپتو و موسسات مالی، قوت گرفته است. برخی قانون گذاران معتقدند که این نوع رمزارزها، باعث کمرنگ شدن قدرت مقامات حاکمیتی خواهد شد، در حالیکه دیگران می‌گویند آنها را می‌توان قانون گذاری کرد. پروژه Diem متعلق به شرکت فیس‌بوک، در مرکز این مشاجرات قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا