ارز دیجیتال

اتر نزدیک به ۴۰۰۰ دلار

ارز دیجیتال اتر (ETH) روند صعودی خود را ادامه داده رکورد قیمتی جدیدی بر روی سطح بالاتر از ۳۹۰۰ دلار ثبت کرده است. در این بین، پیش‌بینی‌هایی مبنی بر این موضوع وجود دارد که با استقبال معامله‌گران از دیفای و سایر کاربردهای شبکه اتریوم نظیر NFT ها، ارزش بلاک چین اتریوم افزایش خواهد یافت.

کمتر از یک هفته پس از آنکه اتر برای اولین بار به سطح بالاتر از ۳۰۰۰ دلار رسید، رکورد قیمت جدیدی بر روی ۳۸۵۵ و سپس ۳۹۸۲ دلار ثبت شده است. اکنون قیمت رمزارز ETH اندکی کاهش یافته و به ۳۹۷۲ دلار رسیده است، اما با این حال رشد ۱۳.۱۹ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته را نشان می‌دهد.

قیمت دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار در سال جاری تقریبا ۴ برابر شده و عملکرد آن بهتر از بیت کوین بوده است.
ارزش بازار اتر اکنون ۴۴۳.۸ میلیارد دلار است که ارزشی بالاتر از شرکت‌های Johnson & Johnson، والمارت و UnitedHealth را به خود اختصاص داده است.

اگر اتر بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد، طولی نخواهد کشید که ارزش بازار آن به نیمی از ارزش بازار ۱.۱۰۷ تریلیون دلاری بیت کوین برسد.

نوسان قیمت اخیر در بحبوحه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران سازمانی بزرگ و شرکت‌های وال استریت به اتریوم رخ داده است.

اواخر ماه گذشته، شرکت تحقیقاتی سرمایه‌گذاری FundStrat پیش‌بینی کرده بود قیمت اتر در سال جاری به ۱۰,۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد. دلیل این افزایش قیمت نیز، افزایش علاقه به دیفای و پیشرفت برنامه‌های مالی مبتنی بر اینترنت ذکر شده است.

اختلاف حجم معاملات اسپات اتریوم و بیت کوین

در نمودار فوق اختلاف حجم معاملات اسپات بیت کوین و اتریوم را مشاهده می‌کنید. همانطور که مشخص است این نمودار وارد ناحیه زیر صفر شده است؛ به این معنی که حجم معاملات اسپات اتریوم از بیت کوین سبقت گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا