ورزشی

این بازی پرسپولیس و سپاهان می‌تواند قهرمان را تعیین کند

مجید جلالی در خصوص دیدار فردای سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست‌ودوم مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: اطلاعات من در مورد این دو تیم مربوط به آخرین بازی آنها است که حدود دو هفته پیش برگزار شد. اگر هر دو تیم خوب مراقبت شده باشند می‌توانند به سمت بهتر شدن حرکت کنند در غیر اینصورت شاید به سمت بدتر شدن بروند. با توجه به شرایط دو تیم در بازی‌های آخرشان، امیدوارم شاهد بازی باکیفیتی باشیم. اگر هر کدام از دو تیم فوتبال خودشان را انجام دهند یکی از بهترین بازی‌های لیگ را شاهد خواهیم بود و امیدوارم حاشیه‌های احتمالی و فشاری که در این بازی وجود دارد، کیفیت فنی را تحت تاثیر قرار ندهد.

وی افزود: فوتبالی که سپاهان ارائه می‌دهد یک فوتبال خوب و تمیز است و پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان نشان داد که از لحاظ فنی به سطح کاملی رسیده است. این بازی می‌تواند یک رقابت خوب بین دو تیم خوب ایران باشد و به عنوان یک بازی باکیفیت در پیشانی لیگ ثبت شود.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص اینکه شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیمی است که در زوج‌سازی شرایط بهتری نسبت به سپاهان دارد چون در این زمینه کمترین تغییر را دارد اما سپاهان در زوج‌سازی تغییراتی در بعضی پست‌ها از جمله دفاع میانی و سمت چپ داشته است. اگر پرسپولیس بعد از اتمام لیگ برتر، تطابق ذهنی‌اش با لیگ برتر را به شکل خوبی انجام دهد می‌تواند در این بازی هم موفق باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهد شد. هر دو تیم از لحاظ فنی تیم‌های خوبی هستند اما اینکه کدام تیم برنده شود بستگی به پارامترهای فنی و روحی است.

جلالی در پاسخ به این پرسش که «شانس کدام یک از دو تیم برای قهرمان شدن بیشتر است؟» گفت: این بازی می‌تواند قهرمان لیگ را تعیین کند، البته در شرایطی که نتیجه مساوی نباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا