ارز دیجیتال

افزایش قیمت کاردانو

کاردانو پس از ۳ سال به کانال ۰.۴۰ دلار وارد شد. چه عواملی مرتبط با بازار یا فناوری منجر به روند صعودی چشمگیر قیمت کاردانو (ADA) شده است؟ نقطه عطف رقیب اصلی اتریوم در آینده نزدیک چه چیزی خواهد بود؟

قیمت بیش از ۰.۴۰ دلار کاردانو برای اولین بار از فوریه ۲۰۱۸ تاکنون

قیمت کاردانو در روز جاری به ۰.۴۴ دلار در تمام پلتفرم‌های معاملاتی افزایش یافته است. آخرین بار که کاردانو به این قیمت رسیده بود مربوط به فوریه ۲۰۱۸ بوده است.

قیمت کاردانو - توکن ADA

در سال ۲۰۲۱، قیمت کاردانو با افزایش ۱۳۳.۵ درصدی مواجه شده است. در مقایسه با کف قیمت در پنج‌شنبه سیاه (۱۳ مارس ۲۰۲۰) قیمت کاردانو تقریبا ۱۸ برابر شده است.

این نتیجه چشمگیر در بحبوحه فصل آلتکوین‌ها به دست آمده است که طی آن، قیمت تمام آلتکوین‌هایی برتر از لحاظ ارزش بازار افزایش یافته است. بایننس کوین (BNB) به رکورد قیمت بیشتر از ۵۲ دلار دست یافت، در حالی که امروز قیمت اتریوم به رکورد جدیدی دست یافت.

این روند صعودی به دنبال دو پامپ چشمگیر دوج کوین و XRP رخ داده است. پامپ DOGE احتمالا سریعترین افزایش ۱۰۰۰ درصدی قیمت در تاریخ ارزهای دیجیتال بوده است که کمتر از ۲۴ ساعت رخ داد.

عرضه رابط کاربری جدید؛ شبکه آزمایشی نیز در پیش است

نوسان قیمت کاردانو به دلیل اقدامات مرتبط با فناوری این ارز دیجیتال است. روز گذشته، شرکت IOHK رابط کاربری جدیدی برای نسخه ۳.۲.۰ کیف پول Daedalus معرفی کرد. این رابط کاربری، فرآیند واگذاری توکن‌های ADA به استخرهای استیکینگ را تسهیل می‌سازد.

با وجود نسخه جدید، کاربران در جریان تغییرات قرار خواهند گرفت، در حالی که کل فرایند واگذاری توکن‌ها آسان‌تر، شفاف‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شود.

هم‌چنین در تاریخ ۳ فوریه، شبکه آزمایشی عمومی فعال خواهد شد. پروپوزال مرتبط با این شبکه آزمایشی، ۳ روز قبل با موفقیت در کدبیس کاردانو پیاده‌سازی شده است.

شرکت Grayscale Investment نیز ۶ تراست (Trust یا صندوق امانی) جدید نیز به محصولات خود افزوده است. این ۶ تراست مربوط به مونرو (XMR)، کاردانو (ADA)، کازماس (ATOM) و EOS، پولکادات (DOT) و آوه (AAVE) هستند. تمام این صندوق های جدید در تاریخ ۲۴ ژانویه معرفی شده بودند. اما هنوز مشخص نیست که کدام صندوق عرضه می شود. با این حال این خبر موجب رشد قابل توجه این رمز ارزها شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا