ارز دیجیتال

صعود قیمت اتریوم تا ۵۴۷ دلار؛ تریدرها انتظار افزایش قیمت بیشتری دارند

تریدرها انتظار دارند قیمت اتریوم (Ethereum) بالاتر برود پس از آنکه امروز این آلتکوین برتر بازار به بیشترین میزان سال ۲۰۲۰ خود یعنی ۵۴۷ دلار رسید.

در کوتاه مدت، تریدرها به طور کلی ۶۰۰ دلار را به عنوان سطح مقاومت عمده برای اتر پیش‌بینی می‌کنند زیرا آغاز روند نزولی از ماه می ۲۰۱۸ است. به همین ترتیب، ۶۰۰ دلار می تواند به عنوان یک منطقه مورد علاقه فروشندگان نیز عمل کند. اما، تریدرها همچنین بر این باورند که اگر اتر از ۶۰۰ دلار بگذرد، احتمالاً از محدوده ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار عبور خواهد بود. و در بالای این مقادیر، مقاومت کمی تا رسیدن به بالاترین قیمت پیشین این رمز ارز (ATH) وجود دارد.

سیمون ددیچ، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Blockfyre، معتقد است که اگر قیمت اتریوم تا پایان این هفته بالای ۴۸۸ دلار باقی بماند، قیمت ETH فرصت خوبی دارد تا به ۸۰۰ دلار و سپس به ۱۴۰۰ دلار برسد

چشم انداز قیمت اتریوم همچنان مثبت است

شبکه اتریوم در ماه‌های اخیر شاهد کاتالیزورهای بی‌شماری بوده است.

اول اینکه به روزرسانی شبکه اتریوم ۲.۰ در حال پیشرفت است، و تعداد زیادی اتر همچنان به آدرس قرارداد سپرده آن واریز می‌شوند و دوم داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌ها همچنان به جمع آوری اتر ادامه می‌دهند.

کاتالیزورهای بنیادی قوی برای اتریوم و ساختار فنی مطلوب اتر، تریدرها را نسبت به روند قیمت کوتاه مدت اتر خوشبین کرده است. مایکل ون دو پوپه، تاجر تمام وقت در بورس سهام آمستردام، گفت که احتمال رسیدن به ۶۰۰ دلار وجود دارد. پس از گذر از این سطح، راه برای ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار باز است.

قیمت اتریوم به کجا رسید

اگرچه اقدام قیمتی اتر می‌تواند هولدرهای آن را در سراسر جهان خوشحال کند، اما کریس برنیسک سرمایه‌دار و سرمایه‌گذار کریپتو می‌گوید هنوز چیزی مشخص نیست. به طور دقیق تر، برنیسک می‌گوید که اتر می تواند از ۵۰۰ دلار به ۸۰۰ دلار برسد به همان سرعتی که بیت کوین از ۱۴۰۰۰ دلار به ۱۸۰۰۰ دلار رسیده است. البته او همیشه درباره قیمت اتریوم و بیت کوین خوش‌بین بوده و می‌گوید که قیمت اتریوم می‌تواند بسیار بالاتر از این نیز باشد.

یک تریدر معروف با نام مستعار “Rookie” نیز به همین ترتیب گفت که قیمت اتریوم احتمالا در پایان سال تا ۷۰۰ دلار  می‌رسد. اتر از ژوئیه سال ۲۰۲۰ روند افزایشی را مشاهده کرده است و احتمالا این رالی صعودی برای سال ۲۰۲۱ افزایش می‌یابد.

آیا قیمت اتریوم در راستای افزایش قیمت بیت کوین است؟

در طی رالی سال ۲۰۱۷، هنگامی که بیت کوین از طریق صرافی‌های بزرگ به ۲۰ هزار دلار نزدیک شد، آلت کوین‌ها نسبتاً راکد بودند. اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال اصلی، در ژانویه ۲۰۱۸، و پس از اوج گرفتن BTC، شاهد حرکات قابل توجه قیمتی بودند.

قیمت اتر با مشاهده حرکت جدید در سال ۲۰۲۱ مطابق روندی است که در چرخه پس از هاوینگ ۲۰۱۷ مشاهده کرد. اگرچه داده‌های تاریخی کمی وجود دارد که نشان دهد اتر و سایر آلتکوین‌ها همان روند سه سال پیش را دنبال می‌کنند، اما روند حرکتی آلتکوین در ژانویه ۲۰۲۱ همچنان قوی است.

برای اینکه اتریوم بتواند روند صعودی طولانی مدت را ببیند، ابتدا باید سطح مقاومت ۶۰۰ دلار را بدست آورد زیرا بسیاری از تحلیلگران این سطح را بزرگترین تهدید در کوتاه مدت می‌دانند.

نظر شما در مورد قیمت اتریوم چیست؟ آیا اتریوم می‌تواند به بیشترین مقدار خود تا پایان سال ۲۰۲۰ دست یابد؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا