بازارهای داخلی

افزایش ۲۵۰۰ تومانی قیمت دلار صرافی ملی در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت دلار در صرافی ملی در هفته چهارم ماه مهر، دو هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت و با ثبت رقم ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز پنج‌شنبه ۷۵۰ تومان گران شد که در ادامه فعالیت بازارها بار دیگر ۱۵۰ تومان افزایش یافت و پس از افت ۱۰۰ تومانی، سرانجام پس از کاهش ۱۰۰ تومان دیگر، قیمت دلار به رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی افزایش یافت و قیمت دلار با رشد ۲۰۰ تومانی به رقم ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت یورو نیز پس از افزایش ۱۰۰ تومانی به رقم ۳۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما در ادامه فعالیت بازارها با افزایش ۱۰۰ تومانی مواجه شد که ساعتی بعد این قیمت‌ها ۳۰۰ تومان افزایش پیداکرد و در آخر با افت ۲۰۰ تومانی قیمت دلار به رقم ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز کاهش یافت که در ادامه فعالیت بازارها دو بار افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز افزایش یافت و پس از نوسانات متعدد سرانجام قیمت دلار در رقم ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۳۳ هزار و ۷۵۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز پنج‌شنبه

روز جمعه نیز قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد که نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا