ورزشی

چراغ سبز ستاره محبوب به هواداران پرسپولیس : اگر تکلیفم را مشخص کنند، می مانم

دروازه‌بان کروات سرخپوشان پس از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر، به کشورش سفر کرد اما مرخصی او طولانی شد تا ابهاماتی در مورد آینده وی مطرح شود.
وی دیشب نیز پیامی در صفحه مجازی منتشر کرد که از ناراحتی وی حکایت داشت؛ در این پیام آمده است

«من برای بازگشت آماده‌ام اما مشخصا آنها(مسوولان باشگاه) برای بازگشت من آماده نیستند. آنها برای هیچکس آماده نیستند و هر روز با وعده و وعید کار را پیش می‌برند.»

رادوشویچ پس از این پیام گفت و گویی را با رسانه ها داشت که آن را در زیر می خوانیم.

رادو همچنان در تمرینات غیبت داری؟ دلیلش چیست؟

من غایب نیستم. فقط منتظرم تا تکلیفم را روشن کنند. بلافاصله بعد از روشن شدن تکلیف، در تهران هستم.

در مصاحبه‌های قبلی‌ات مشخص بود که پس از پنج سال حضور در پرسپولیس از فقدان احترام دوطرفه میان باشگاه و بازیکن ناراحت هستی.

من چهار سال و نیم است که در این تیم هستم. بارها هم گفتم که پرسپولیس تیم من و ایران کشور من است. البته ناراحت نیستم اما این بی‌احترامی‌ها رابطه من و باشگاه را تحت تاثیر قرار داده است.

پیغام جالبی را هم در فضای مجازی منتشر کردی. منظورت را روشن بگو.

معنایش مشخص است. من حاضرم بازگردم. چیزی هم نخواستم. اگر آنها بازیکنشان را نمی‌خواهند رک و راست بگویند.

برای بازگشت مشکلاتی مانند ویزا، عدم دریافت پاداش و حتی قراردادت را هم داری.

خودشان اخلاق من را می‌دانند. من کسی نیستم که بخواهم گریه کنم و زیاد صحبت کنم اما مشکلات زیادی دارم. پاداشی را که به بازیکنان در قطر پرداخت شد؛ به من پرداخت نشد. این چه معنی می‌دهد. من می‌خواهم با خانواده‌ام بازگردم اما واقعا سخت است که در مواجهه با چنین مشکلاتی بخواهیم بخواهیم زندگی کنیم. من در طول زندگی‌ام هرگز چنین بی‌احترامی‌هایی ندیده بودم. مشکل اصلی من با این بی‌احترامی است.

با این شرایط آیا فکر می‌کنی به ایران بازگردی؟

این واضح است که مشکلات وجود دارد. دوباره تکرار می‌کنم من نمی‌خواهم مشکل جدیدی برای باشگاه ایجاد کنم. فکر می‌کنم دیگر ثابت کرده باشم که من مانند سایر خارجی‌ها نبودم که به راحتی از قراردادم چشم پوشی و آن را فسخ کنم. دلیل اصلی آن هم هوادارانی بودند که به من عشق ورزیدند و در کنار آنها زندگی کردم. من نمی‌توانم با باشگاهی که تقریبا ۵ سال در آن زندگی کردم چنین کاری انجام دهم. پرسپولیس خانه و خانواده من است. من امیدوارم بمانم اما آنها هر روز به من فشار بیشتری می‌آورند تا بروم. من عاشق هواداران پرسپولیس هستم و آنها همیشه در قلب من هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا