مسکن

هزینه رهن و اجاره در ولنجک

شهر شیراز، مرکز استان فارس به طول ۴۰ کیلومتر و عرضی متفاوت بین ۱۵ تا ۳۰ کیلومتر با مساحت ۱۲۶۸ کیلومتر مربع به شکل مستطیل و از لحاظ جغرافیایی در جنوب غربی ایران و در بخش مرکزی فارس قرار دارد. اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در شیراز را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۴۰ تا ۶۰ متری در شیراز با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد ولنجک را دارید، یک واحد ۹۰ متری ۶ ساله که پارکینگ دارد را با رهن ۴۰۰ میلیونی و اجاره ۲۳ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در ولنجک هستید می‌توانید یک خانه ۱۶۰ متری که سه اتاق خواب و انباری،پارکینگ،آسانسور دارد را با پول پیش ۸۰۰ میلیونی و اجاره ۷۰ میلیون تومانی در ولنجک کرایه کنید.

اگر واحدی در ولنجک مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۱۱۰ متری است و دو خوابه و پارکینگ،انباری،آسانسور دارد در با رهن کامل ۱ میلیاردو ۳۵۰ میلیون تومانی قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در ولنجک با متراژ ۱۶۵متر در حالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۵۰۰ میلیونی و اجاره ۶۰  میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در ولنجک به دنبال خانه هستید باز یک واحد با متراژ ۹۰ متر که دو اتاق خواب دارد را با پول پیش ۸۰۰ میلیون و اجاره ۱۵ میلیون تومانی در ولنجک کرایه کنید.

اگر به دنبال خانه با رهن کامل هستید، باز یک واحد در ولنجک با متراژ ۱۹۰ متر و ۱۹ ساله و سه اتاق خواب، آسانسور،انباری،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۴ میلیاردو ۵۰۰میلیون تومانی در ولنجک برای اجاره قیمت گذاری شده است.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در ولنجک به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه در ولنجک
محلهمتراژمشخصاتسال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
ولنجک۹۰۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۳۹۶۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۳۲٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۱۶۰۳خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۴۰۱۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۱۱۰۲خوابه،پارکینگ،انباری۱۳۸۷۱٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۱۶۵۳خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۳۹۷۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۹۰۲خوابه۱۳۷۷۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۱۱۰۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۴۰۲۱٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۶۵٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۱۹۰۳خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۳۸۳۴٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک۲۱۰۳خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور۱۳۹۹۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰

-توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در ولنجک برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا